Başvuru

 

Başvuru

Trust Liderlik Okulu Programı üst düzey öğreticilerin mentörlüğünde yılda iki kez gerçekleştirilen özel bir liderlik programıdır. Her eğitim programı için 20 asil ve 10 yedek olmak üzere toplam 30 genç seçilmektedir. 

Programa seçilen katılımcılara Giriş Eğitimi öncesinde okuma ve hazırlık materyalleri gönderilecektir. Program öncesinde bu okumaların tamamlanmış olması gerekmektedir.

Seçim sürecinde veya Giriş Eğitimi’nde vakit ayıramayacağını belirten, motivasyon düşüklüğü yaşayan ya da programa aktif katılım göstermeyen katılımcılar, program düzenleyicisinin kendisinden programdan ayrılmasını isteyebileceğini kabul eder. Bu tarz bir durumda katılımcının ödemiş olduğu program ücreti iade edilmez.

Eğitimlerden ve programlardan yararlanabilecek kişilerin bireysel ve kurumsal anlamda yüksek verimlilik göstermesi için katılımcı seçimleri konusunda hassasiyet gösterilmektedir.

Başvuru 3 aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir.

1.Adım: Online Başvuru Formunun doldurulması, Motivasyon Mektubu ve CV’nin hazırlanması ve gönderilmesi

Başvuru Formu

- Başvuru formu Türkçe veya İngilizce dilinde doldurulabilir.
- Motivasyon Mektubu ve CV Türkçe dilinde hazırlanmalıdır.
- Motivasyon mektubunuzda ‘Trust Liderlik Okulu Programı’na katılma sebebiniz ve motivasyonunuz nedir?’ sorusuna cevap vermeniz beklenmektedir.
- Motivasyon mektubunuzu en fazla 1 sayfa olacak şekilde hazırlamanız gerekmektedir.
- CV ve Motivasyon Mektubunuzu form içerisinde yer alan ilgili bölüme PDF formatında yüklemeniz gerekmektedir.

2.Adım: Online Mülakat (Başvuru şartlarını sağlayan ve kısa listeye seçilen kişiler ile İngilizce dilinde yapılacaktır.)
3.Adım: Ödemenin Gerçekleştirilmesi ve Kesin Kayıt

Program Katılım Ücreti

Program katılım ücreti 4000 Euro’dur. Bu ücrete yüz yüze eğitim, e-öğrenme platformundan bir sefere mahsus tamamıyla faydalanma ve mentörlük süresince alınacak destek hizmeti dahildir.

Yüzyüze eğitim programı sırasında otel konaklaması, öğünler, saha ziyareti gerçekleştirilmesi durumunda buna ilişkin ulaşım ve diğer masraflar bu ücrete dahildir.

Ücrete ulaşım dahil değildir ve tüm katılımcıların kendilerinin ulaşım biletlerini karşılamaları beklenmektedir.

Burs Başvurusu

Trust Liderlik Okulu Programı için her dönem belirli sayıda katılımcıya burslu katılım olanağı sağlanmaktadır. Bu burs katılımcılar arasından liderlik kabiliyetleri ile öne çıkan, içinde bulunduğu topluma gelecekte ve bugün liderlik etme özellikleri bulunan katılımcılara sağlanmaktadır. Burslu olarak seçilen katılımcıların konaklama, ulaşım, yeme içme ve eğitim ücretleri organizatörler tarafından karşılanmaktadır ve burslu katılımcılardan herhangi bir katılım ücreti talep edilmemektedir.

Programa burslu katılım için başvurmak isteyen katılımcıların başvuru formunda bunu belirtmeleri gerekmektedir.

Gelecek Program Tarihleri           

Aşağıda planlanmış programların taslak tarihleri bulunmaktadır. Programa ilişkin tarihler taslak olup minör değişiklikler gösterebilir. Programa kabul edildiğinize dair resmi duyuru tarafınıza ulaşmadan kesinlikle ulaşım biletinizi almayınız.